Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
93 hozzászólás Oldal: 7 / 7
Tisztelt Szakértő.

Érdeklődnék hogy egy 50-es években épült házat hogyan tudnék szigetelni...kivülről...de nem is szigetelés hanem inkább az egyenesség,ill a nem szimetrikus falak szépítése.Igazából vert fal van..az úgy kb.50-70 cm.de az előző tulaj belülröl húzatott fel körbe mindenhol egy 10'es válaszfalat ami kb 5-10 cm re van a vertfaltól..meg ajzat beton is készült.nem vizes a ház abszolúte..úgy tudom kavics ágy az alapja.szóval belül téglafal van..kivül a vertfal..amire anno behálóztak és szerintem csepe ragasztót raktak(nem dübelezték be) és szinezték...de mondom sehol nem vizes...hála az égnek.mit rakjak kivülre?nikecel?tégla?

Válaszát előre is köszönöm!
http://www.vizszigeteles-injektalas.com ... -EALw_wcB- Korrekt megbízható cég ha bármilyen vizes falallal találkoztok és nem tudjátok megoldani a problémát keressétek őket bizalommal
Üdv mindenkinek.
Remélem tudtok valami esszerű magyarázatot a következő problémára. Nemrég vásároltunk egy hazát minek nagyrésze vályog falazatú, a vásárlás után derült ki hogy a ház vizesedik. Az első szobában volt nagyobb gond alulról vizesedett a fal, de ott kiástuk ment bele drénlemez és feltöltöttük kaviccsal. Tökéletesen megoldódott a probléma. A másik szobában viszont nem alulról vizesedik hanem mint a csatolt képen is látszik középről. Először arra gyanakodtam, hogy folyik a víz a radiátortól ugyanis csak alatta vizes. Zárt rendszerű fűtés van és ott hónapok óta nem esett a nyomás szóval ezt kizártam. Kívülről is hasonló a helyzet. Fényképeket csatolom. Ha valaki találkozott hasonló problémával és megtalálta rá a megoldást, azt szívesen meghallgatom. Válaszokat előre is köszönöm.

Csatolmányok

93 hozzászólás Oldal: 7 / 7

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég