Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
36 hozzászólás Oldal: 3 / 3
Valóban a bűz és a kellemetlen szag akkor tud bekerülni a lakásba ha a bűzelzárással van gond, így ezt szükséges megoldani. A dugulástól is lehet kellemetlen szag melyet könnyebb orvosolni, erre találtam is egy egész jó megoldást
http://www.lefolyo.hu/lefolyo-szagtalan ... ehetseges/

Érdemes mindig a természetes módokat használni mint azokat amik a vizünket szennyezné.
Tibi írta: Szervusztok!
Tud valaki segíteni? Szag jön föl a padlóösszefolyóból de nincs dugulás, a víz rendesen elfolyik, már két flakon lefolyótisztítót is beletöltöttem. Tanácsot tud valaki adni, jöjjön a görény? Mibe fod ez kerülni?
Bármilyen választ örömmel fogadok.
Minden jót!
B. Tibi

Nem kell görény.
Recept: 1/2 csomag szódabikarbóna és arra fokozatosan 2-3 deciliter 20%-os ecet. amíg pezseg hagyod, majd utána forró vízzel lemosod
Ecet és szódabikarbóna csodát fog művelni meglátod, mert többet ér, mint bármilyen extra lefolyótisztító
Én is csak a szódabikarbónás megoldást javaslom.Több ismerősömnél és nálam is bevált.Dugulás elhárítására is alkalmas,csak akkor nagyobb dózisban.Akár kell,akár nem fél évente megismétlem!
Kedves Ezermesterek!

1 hete lett kész a felújított zuhanyzónk, tálca helyett épített kabin lett .
2 napja a zuhanyfolyókából árad a bűz.
Mit ronthattak el vajon az itt dolgozó szakik? Hogyan orvosolható, hogy a bűztől ne hányjam tele a szép új zuhanyzót? :roll:
Előre is köszönöm a segítséget! :)

A leszerelt zuhanykabin ingyen elvihető Újpestről, ha valakit érdekel. Hibátlan, de koszos, mert 2 hónapja a teraszon parkol :D
Kimaradt a bűzelzáró szifon a lefolyócső vezetékbél, vagy nem szakszerűen lett beépítve.
A fürdőszobaszag kialakulásának három leggyakoribb okozója: a törölközők, a lefolyók és a WC-k. Lehet, hogy a törölközők nem tűnnek a legvalószínűbb szagképzőnek, de a kéztörlő és a fürdőlepedők állandó nedvessége egyaránt áthatja a szagokat a fürdőszobában. [COLOR="#FFFFFF"]vidmate[/COLOR] [COLOR="#FFFFFF"]instasave[/COLOR]
36 hozzászólás Oldal: 3 / 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég