Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
21 hozzászólás Oldal: 2 / 2
Egész nyugodtan. De neked kell megtenned.
Ahol a topic-ok listáját látod, ott legfelül és legalul is van egy gomb: "Új téma"
Endlos,

Nyugodtan vitatkozz, semmi sincs kőbe vésve és mindig vannak és lesznek új megoldások, amik addig szokatlanok vagy elképzelhetetlenek voltak. Én is szeretek kérdezni, vitatkozni mindaddig, míg tényleg eszmét cserélünk és szempontokat ütköztetünk egy jó megoldás érdekében. A vita jó, frissíti a szellemet és szórakoztat is. :D
Én mindig szerettem barkácsolni, hol volt rá lehetőségem, hol nem. Most saját házam van - még ha kicsi is -, de azóta sok mindenbe belekóstoltam, kitanultam, megcsináltam. Több ilyen fórumon létezek én is, van ahol tudok segíteni, van ahol csak figyelek, kérdezek, tanulok, később már én is segíthetek másoknak. Volt amit nekem kellett megtanulni, volt amihez segítséget kaptam, de mindig próbáltam alaposan beleásni magam az adott témába. Rengeteg mindent meg lehet találni az Interneten, ebből meg lehet tanulni az alapokat, az összefüggéseket és utána már lehet kérdezni "okosan", nem kell zavarban lenni a tapasztalatlanság vagy tudatlanság miatt.
Esetleg van ötlete valakinek nádtető építéshez?
Úgy alapból?
Nézegettem neten, nem nagyon vannak leírások.
Markov írta: Egész nyugodtan. De neked kell megtenned.
Ahol a topic-ok listáját látod, ott legfelül és legalul is van egy gomb: "Új téma"

Azt hiszem, hogy http://www.ezermester.hu/forum/index.php ezen az oldalon kellene, de azt én innen nem tudok, mert nem illik bele egyik fórumtémába sem.
Endlos írta: Esetleg van ötlete valakinek nádtető építéshez?
Úgy alapból?
Nézegettem neten, nem nagyon vannak leírások.


Találtam neked valamit:

http://www.szakkonyv.hu/portal.aspx/product/show/1fe41011-6c29-44bd-a3b1-4fa70b83eb9f

Köszi szépen, ez hasznosnak tűnik, majd feldobom valakinek, hogy szülinapomra léci :DDDDDDDD
21 hozzászólás Oldal: 2 / 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 105 vendég