Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Udv mindenkinek !

Szeretnek magam epiteni egy furdoszoba szekrenyt, valaki tudna segiteni muszaki rajzban, tervezesben ?
Szervusz sanyibacsi !
Én ugyan nem tudok sem tervezéssel sem rajzzal segíteni de ötlettel igen. Először fel kellene mérned mire van szükséged. Ezután ezt valahogy adoptálni a rendelkezésre álló helyre hogy befér, nem fér, mosdós nem mosdós stb. Mert hiába rajzol neked valaki 2 méteres szekrényt ha csak 1,8 métered van elhelyezni. Szóval ha ez körvonalazódott akkor már konkrétabb a dolog és lehet van valakinek ilyen rajza vagy csinált is. Talán az is segítség, ha már tudod milyen és mekkora szekrényt szeretnél akkor ellátogatsz bútorboltba, Praktikerbe Obiba Baumax Bricostore stb viszel fényképezőt mérőszalagot és merítesz ötleteket. Nagyon tanulságos tud lenni egy ilyen látogatás. Persze az sem mindegy hogy szerszámozottságban milyen a felszereltséged mert szépen megcsinálni nem lesz egyszerű még előre leszabatott élfóliáztatott anyagból sem.
Üdv !
Nekem tulajdonkeppen nem a merettel van gondom hanem azzal, hogy hova milyen darabokat kell illesztenem es hogyan. A barkacsaruhazakat mar bejartam azert irtam ezt hatha valaki pluszban tudna segiteni. Azert koszonom a hozzaszolast.
Üdv!

Ha megadnál néhánz méretet, mi merre, hány méter, akkor megpróbálok segiteni. Mind rajzban, mind méretekben.
Én a sajátomat mindazonáltal ytongból épitettem, illetve maradék csempével burkoltam le, belülről. Ha nem felejtem el, és van némi szabadidőm, majd rakok fel fotót, már az elképzelés miatt is.

További szép napot!
Az igazi férfiak fával dolgoznak...
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég