Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Üdvölzöm Önöket!

Segitségüket szeretném kérni egy problémánkhoz.
Tetőtéri szobáinkat szeretnénk laminált padlóval burkolni saját kezüleg.WOOD Step Dynamic click 8-mmes laminált padlóját vettük meg, ehez ingyenesen hozzáadtak egy 2 mm-es hengerben levő alátét habfóliát. Az egyik szobát igy is raktuk le: párazáró fólia, rá a habfólia majd a parketta.Túl hidegnek és "keménynek " találtuk, ezért a másik szobába más fajta padlóalátétet gondoltunk.
A problémám,hogy melyik a jobb? Szintén a Diégótól a Isofloor hő-és hangszigetelő alátét 5 mm vastag ,ez egy puhább vagy a Thermofloor hőszigetelő 4 mm vastag, ez egy keményebb alátét./s ezért .nem recseg ez a parketta alatt?/
Kérdésem, melyik a jobb? A puhább vagy a keményebb alátét, melyik igazodik jobban a betonhoz? Ezek alá még az ajándékba kapott 2 mm-es habfóliát is leterithetem a jobb szintkiegyenlités miatt?
Figyelembe véve azt is , hogy a betonban vannak némi eltérések, ezt csak aljzatkiegyenlitővel tudom megoldani? Az egészet le kell e önteni vagy elég csak az eltéréseknél áthuzni?
Esetleg csempereagasztóval? ilyen tanácsot is kaptunk.
szeretném mielőbb lerakni a parkettát és szeretném ha jól sikerülne

köszönettel

T. Szilvia
Üdvözlet !
Itta fórumon elég jól "kiveséztük" a kérdést ezért nem ismételném az elhangzottakat. Katt a linkre !
http://www.ezermester.hu/forum/viewtopic.php?f=9&t=92

Ha minnden kérdésre nem lenne válasz akkor írd meg és segítünk !
Kedves Lalibátyó!
Köszönöm a válaszát, most látom csak hogy alaposan eltévedtem a fórumon a laminált parkettához kellett volna csatlakoznom.
Egy két kérdésem még lenne. A többi parketta gondoshoz csatlakozva felteszem ott a kérdéseimet.

Üdv. Szilvia
Kedves Szilvia !

Csak kérdezzen ! Igyekszünk a segítségére lenni !
:)
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég