Ezermester Fórum

Bármilyen egyéb téma: tippek, trükkök, egészséges életmód, egészségmegőrzés
7 hozzászólás Oldal: 1 / 1
A mosogép szerelő elvitte a gépet márc 30 án azota nincs gépem mit tehetek segitséget szeretnék kérni
Üdv
Ez elég rosszul hangzik. Mit mond a szerelő ? Valami papírod van róla hogy átvette mert ha nincs akkor megeshet hogy a rendőrségen kell folytatnod. Ennyi idő alatt azt nem lehet javítani amit nem is akarnak szerintem. Ha garis akkor lehet csak szórakoznak veled és megvárják a 30 napot.
sajna még mindig nem jelentkezett a szerelő . Valaki esetleg ha ismeri vagy tudná hol lehet elérni Ribinczky Tibor lakhelye,mert a telefont nem veszi fel...
Mint írtam korábban csalásért kell ismeretlen tettest feljelentened. Persze lenne a dolognak másik megoldása is, egy számára ismeretlen számról kihívni egy hibás mosógéphez valami ismerősödhöz. Aztán elbeszélgetni vele kicsit ha kimenne.
Szia már probáltuk mult hét szerdán s azt igérte hogy most hétfőn hozza... este már nem vette fel...
Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Szerintem gyakran előfordulò problèma,hogy a melltartò vasa kijön ès galibàt okoz! Az egyik rèszèt megtalàltam a lenti szůrűben a màsik rèszèt nem látom sehol,ès feltünt, hogy ha beleengedem a mosògèlt kifolyik a mosògèp aljàn! Segìtsetek mit csináljak,szerelő mindenkèpp?? :roll:
Vagy magad szerelsz. Átmenetileg a kézi mosás is megoldás.
7 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég