Ezermester Fórum

Az Ezermester fórum témáihoz nem kapcsolódó hozzászólások. De ezt a fórumot is moderáljuk.
105 hozzászólás Oldal: 5 / 7
Kedves Mindenki!
A fogyasztóvédelem azt a javaslatot tette, hogy levélben szólítsák fel a céget, hogy önöket hátrányos helyzetbe hozza a szerződés, és azonnal végezze el a munkát, vagy fizesse meg a kárt, amit a felmérési díj okozott! Ha erre 30 napon belül nem válaszolnak, akkor is, illetve ha elutasító választ adnak akkor is lehet a budapesti békéltető testülethez fordulni jogi segítségért!
Fontos, hogy levélben mindenképpen fel kell szólítani!!!!
Utána ezen az oldalon ha válaszoltak vagy lejárt a 30 nap lehet intézkedni!
http://www.bekeltet.bkik.hu/4-Nyomtatvanyok
__
Üdv
Szerintem ha nem 1 év lenne az a bizonyos határidő, hanem előre egyeztett mielőbbi időpontot ajánlanátok be ami mondjuk nem több mint egy két hét a gyakorlatban és mondjuk mint végső határidő 30 napnál nem lenne több papíron és rendesen elvégeznétek a melót senki sem kételkedne az ajánlat tisztességében. Ez így kicsit úgy néz ki mint ha bíznátok abban hogy valami történik az előleget kifizetett ügyféllel, de lehet én látom rosszul. Persze papírokkal "körbebástyázni" bármit lehet főleg a másik fél jószándékában bízó emberekkel szemben. Nekem az sem világos hogy minek kell egyeltalán előleget kérni egy majdnem 0 forintos anyagköltségű melóra ahol semmi speckó egyedi dolgot nem kell előre beszerezni ami meghiúsulás esetén máshol már nem lenne felhasználható. Ha nem győznétek a sok megrendelést teljesíteni ami miatt az 1 év, mondanám hogy nem kevés munkát kereső és dolgozni is akaró ember közül lehetne munkatársat választani. De lehet velem a baj, mert nekem a sok hozzászólásból ez jött át ami írtam.
Üdv!
Azért írok mert olvastam a
Kód: Egész kiválasztása
érintett kérésére moderálva
.-röl.Nálunk már két alkalommal dolgozott a cég.Először ablakszigetelést csaináltak ateljes lakásban.Másodszor biztonsági ajtót cseréltettem velük.A munka minőség teljesen korrekt és az ár is.A lépcsőházunkban több megrendelőröl tudok aki szintén nagyon elégedett volt.A munka megrendelésekor előleget vettek fel,utánna a megbeszélt időontban telefonon jelentkeztek a munka elvégzésére.Jöttek is,rendesen dolgoznak!
Látom ez a reklámok helye. 8) www.kondoroll.hu
Tisztelt lalibatyo!
Az alábbiakat azért is írom le, hogy mindenki más is megértse. A megrendelővel történő egyeztetéskor 30 napon belüli határidőre beszéljük meg a munka elvégzését. A max. 1éves türelmi idő kifejezetten az ügyfelek érdekeit szem előtt tartva került bele a megállapodás szövegébe, pontosan azért, hogy az ügyfélnek maximum 1éven belül elvégzem a vállalat munkát.
A megrendeléseket azért veszem fel, mert a munkákat minél előbb szeretném elvégezni, hiszen előbb kapom meg érte a munkadíjat. Volt arra is példa, hogy az ügyfél kérésére a megrendelés felvételét követő nap elvégeztük a munkát.
A munka elvégzéséhez szükséges anyagokat a cég sem ingyen kapja, azért fizetni kell. Az egyéb bekerülési kötségek is jelentős kiadást jelentenek.[/quote]

Tisztelt
Kód: Egész kiválasztása
érintett kérésére moderálva
!

Egy tízemeletes, ikerpanel ház közös képviseletét látom el ez év januárjától. Nálunk sajnos egyelőre nincs lehetőség felújítási programokra pályázni, az előző képviselet hanyagsága miatt. Az év eleji lakógyűlésen a lakóközösség megállapodott abban, hogy egyénileg saját forrásból biztosítanák legalább a nyílászárók szigetelését, hogy a lakások hőveszteségét csökkentsék. Kérnénk egy elérhetőséget, hogy megbeszéljük a részleteket, akár itt, akár a kozoskepviselet0922@yahoo.com e-mailen. Megkeresésüket előre is köszönöm!
Üdv
Valaki segítsen már, hogy miért van szükség arra hogy egy (állítólagos) közös képviselő nyilvános netes fórumon kérjen ajánlatot egy olyan cégtől akinek minden elérhetősége ismert egy közvetlen kapcsolathoz ?
Egy magyarázatom van nekem is de hátha lenne több is. Kíváncsi lennék mik azok.
Nekem is vannak elképzeléseim, de nem írom le, mert jön az ügyvéddel fenyegetés. Ráadásul yahoo-s e-mail cím.........
Ebből mindenki azt von le amit akar. 8)
Sziasztok!
Nekem megvan a
Kód: Egész kiválasztása
érintett kérésére moderálva
cime és adoszáma.Az én nagyszüleimet is becsapta átverte ugyhogy mi megtesszük a feljelentés a rendörségen csalás miatt.
Ezt a témát édesanyám is megette, érdekes az hogy éveket dolgoztam a "műanyag nyílászáró" iparban. Olyan dolgokat mondott az "üzletkötő amit csak az idős emberek vesznek be.
30.000 a kicsalt "felmérési díj"
Automatikus zöldkártya kiállítása
csökkentett energia számlák
fele pénzt az állam fizeti közvetlen a kivitelezőnek
az átvett pénz nem foglaló nem előleg hanem felmérési díj amit aztán beszámít ( erősen kifogásolható jogilag de egyben védheti is)

A hozzászólásban található személyes adatok az érintett kérésére moderálásra kerültek!
Figyelem!

A
Kód: Egész kiválasztása
érintett kérésére moderálva
cég nevében újabb idős asszonyt csaptak be és fizettettek ki vele 28 000Ft-ot.
Idős néni, jóhiszemű. Elég neki, ha valaki kedves és megnyerő. Neki még nem járt le a határidő, mivel csak most történt az eset, de annyi a gyanús jel, hogy nem kell hozzá sok ész, kitalálni, csaló volt a személy.
Úgy látom, igaz is a feltevésünk, mert mindenhol csak rossz bejegyzéseket találok róla. Meg fogok tenni mindent, h. ez a cég és az egyszemélyes képviselője megkapja a megérdemelt büntetését. Ilyen galád módon becsapni jóhiszemű, idős embereket, akik utolsó kis pénzüket adják oda, abban a tudatban, h. előleget adott és nem felmérési díjat. / Merthogy ezt mondta neki /
Ha valakik csatlakoznának hozzám, és együtt lépnénk, annak nagyon örülnék.
Várom a jelentkezéseket, az ica.von@freemail.hu e-mailen. Több eséllyel indulunk.
Tisztelt
Kód: Egész kiválasztása
érintett kérésére moderálva
.
Talán ennyi negatív visszajelzés után ha az üzletpolitikáján változtatna egyszerűbb és szimpatikusabb lenne, mint állandóan az ügyvédjével fenyegetőzni.
Amennyiben minden ilyen bejegyzés után az ügyvédjéért kell nyúlnia, akkor ott már valós probléma lehet. Az Ezermester fórumnak nem célja lejáratni senkit, ha visszaolvas láthatja ilyen még nem volt, csak az Ön tevékenységével kapcsolatban és minden esetben idős, egyedülálló egyén volt a sérelmezett. Véletlen lenne?
Érdekes , hogy az általam felvetett vádakra nem válaszolt a "cég".
Tisztelt Cég!
Már hogy ne szólnék bele, mikor az édesanyámról van szó!
Másodszor Egy 90 éves asszonyt vitt bele egy olyan munka megrendelésébe, amire nincs is pénze. Tehát szegény nem tudja felmérni mit is vállalt, a koránál fogva. Azért szólok bele, mert nekem kellene kifizetni az Ön munkadíját, tehát nagyon is van hozzá közöm. persze nyilván ha emiatt el kell majd állni a megrendeléstől, magának ez lesz a jó bolt.
Pont ez a lényege az Ön munkafelvevéseinek.
Ha pedig valótlan adatokat írtam, ez azt bizonyítja a legjobban, h. édesanyám már nem tudta helyesen továbbadni az adatokat. Csak ennyire beszámítható:( Ilyen emberekkel köt Ön szerződést.
Miért nem olyan emberekkel tárgyal, akik még agyilag beszámíthatók? Nem furcsa, h. ennyire szereti az idős emberekkel való szerződés kötést?
Itt a blogokban arról olvastam, elég sok idős embert győzött meg.
Ne fenyegessen feljelentéssel, mert itt hiába próbál minden jogi utat fondorlatokkal levédeni, egyszer minden szépnek vége van.
Írtam Önnek egy e-mait, amiben kértem bizonyítsa be, h. korrekt és tegye semmissé ezt a szerződést, mert olyannal kötötte, aki már nem tudja felmérni a helyzetet. Válaszra sem méltatott.
Sajnos, mivel budapesti vagyok, nem tudom felkeresni Önt a miskolci telephelyén, de amint lehet megteszem, mert ugye Budapest után ott a székhelye. 3524 Miskolc Leszih Andor u.8. 3.4. Gondolom, ez nem titkos, merthogy ez a miskolci telephelye. Ha csak ez is olyan hivatalosan bejegyzett telephely, mint a budapesti. Már az is bűncselekmény ha a bejegyzett telephelyén nem található meg.
Ezek után nem hiszem el, h. maga fenyegetőzik feljelentéssel. Itt nyilvánosan kérem, tegye semmissé a szerződést és ne mondja h. jogos mert önszántából írta alá a néni. Valóban önszántából írta alá, de etikátlan. Tudja hétköznapi nyelven ezt úgy hívják, behúzta a csőbe, és maga dörzsöli a markát, egy hülyével több a listán. Szégyellje magát!
Remélem egyszer maga is ráébred erre, hogy ilyet csak a nem rendes emberek csinálnak.
Úgy gondolom! Ez pár embert érdekelhet!
Van Budapesten egy úgynevezett Békéltető testület, amely jogi úton próbálja rendezni ezen helyzeteket!
Már mi is kértünk segítséget tőle az említett céggel "
Kód: Egész kiválasztása
érintett kérésére moderálva
" kapcsolatban!
Jogi nagy tudását mi sem példázza jobban a cégvezetőnek (moderálva), hogy bekerült az ő "feketelistájukra" is !

http://www.bekeltet.bkik.hu/5-Kozlemenyek

fenti oldalon a "Budapesti Békéltető testület közleményei" címszó alatt rögtön az első dokumentum "A Budapesti Békéltető Testület eljárását akadályozó vállalkozások jegyzéke 2011"
Ebben a dokumentumban a második oldalon a táblázatban felülről 2. helyen található az említett cég!
Szóval egy teljesen hivatalos eljárást is akadályozó cég ezen fórumon oktatja ki jogból a "sértett" megrendelőket és rokonait!
Ez elgondolkodtató
Nyugodtan menjenek és mozgassanak meg minden követ, hogy a további kétes eredetű indigós szerződések ne legyenek ilyen gyakoriak!
Én ajánlom a Békéltető testületet hisz ők jogi úton próbálnak eljárni, illetve náluk szépen összekapcsolódnak majd az ügyek remélhetőleg!
Alábbi linken megtalálhatóak az elérhetőségek:

http://www.bekeltet.bkik.hu/6-Elerhetoseg
105 hozzászólás Oldal: 5 / 7

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég