Ezermester Fórum

Kérdések és válaszok minden más témában, vagy amit nem tudsz besorolni
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Tiszteletem Urak,

remélem jó helyre írom a kérdesem ami az alábbi.

anyuméknál kilukadt a hidrofor tartály, be lett szerezve egy másik amibe is lett kötve.
a gondom az, hogy aki kiszerelte a tartályt, a nyomáskapcsolót is szétszedte, hogy ne kelljen a vezetékeket megontania.
nos a gond az hogy a nyomáskapcsólónál nyomja a vizet mint a bolond, azt mondta a szaki, hogy ott nem volt tömítés, viszont én
megnéztem és valami szilikon jellegű anyag maradványokat szedtem ki a rugó környékéről.
a kérdésem az, hogy milyen anyag lehetet, illetve miként tudom megoldani hogy ne nyomja a vizet, arra gondoltam hogy körbe nyomom szilóval, megvárom még
megszárad, összerakom s remélhetőleg nem fogja lökni a vizet.
Ha esetleg tapasztalt már vki ilyet kérem jelezze, ha kell akkor tudok feltolni képet.
köszönöm
Üdv
A nyomáskapcsoló ( a mostaniak legalább is) 1/4" os hollanderrel vannak csatlakoztatva. Ebben a hollanderban valóban kell lenni tömítésnek. Ha a szaki a membrános részét szedtte szét azért mert 6 szál drótot nem tudott (akart) ki be kötni akkor inkább "mekk eleknek" hívnám és vennék egy új nyomáskapcsolót a költségére.
koszi a hozzaszolast, megtortent, megvettem a nyomaskapcsolot, ahogy mondtad 1/4 es de vanvmi bke amibol felesttudtam csinalni, beszerltem tegnap este aztan most mukodik rendesen ahogy kell, a szerelo meg nem hajlando kifizetni azt a komoly 3500ft vicc. mind1 koszi megegyszer.
amugy jo ez a kis foru ahogy korabban beleolvasgattam, csak igy tovabb :)
Köszi :)
Azért én futnék egy kört még. Nem a 3.5 ezer miatt hanem a hozzáállás miatt. Volt egy jó nyomáskapcsolód amit a halálba "segített". Az nem lehet hogy addig "ügyeskedett" hogy a membránt be sem rakta.
4 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég